Dietetyka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zapraszamy na kursy z zakresu dietetyki i żywienia. Od kilku lat w Polsce panuje trend dotyczący zdrowego stylu życia i zbilansowanej diety. Przez to też coraz większą uwagę przywiązujemy do tego, co mamy na talerzu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, z myślą o potrzebie ciągłego rozwoju dietetyków, a także dla osób, które chcą dbać o siebie poprzez prowadzenie zdrowego stylu życia, przygotowaliśmy pakiet szkoleń, dzięki którym dowiedzą się Państwo m.in: jakimi zasadami kieruje się dietetyk w doborze odpowiedniej diety dla pacjenta, jakie korzyści daje człowiekowi picie mleka od momentu narodzin, a także w jaki sposób zapobiegać otyłości.

Nasza kadra dydaktyczna posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, dzięki czemu w sposób przejrzysty oraz zrozumiały potrafi przekazać kursantom posiadaną wiedzę.

Stawiamy na rozwój, dlatego pragniemy udoskonalać ofertę naszych kursów i szkoleń tak, aby każdy z Państwa zainteresowany żywieniem oraz pracą w zawodzie dietetyka znalazł coś dla siebie!

Zapraszamy do zapoznania się z tematyką prowadzonych kursów i szkoleń dla dietetyków.

  • Nietolerancje pokarmowe – szkolenie online

    199,00 
  • Promocja!

    Żywienie w zaburzeniach gospodarki węglowodanowej – kurs online

    199,00